Vítáme Vás na stránkách naší ordinace

OBJEDNÁVÁNÍ TERMÍNŮ

Na tato vyšetření a úkony se musíte objednat předem:

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ

Na předoperační vyšetření se objednávejte telefonicky na čísle 495 865 282 NEJPOZDĚJI 10 dnů před plánovaným termínem operace. Počítejte se DVĚMA návštěvami.

Při první návštěvě obdržíte žádanku na nutné odběry a případná speciální vyšetření.

Při druhé návštěvě absolvujete prohlídku. K této prohlídce musí vyšetřující lékař již mít k dispozici výsledky odběrů a dalších objednaných vyšetření. Nenechávejte tedy termíny na poslední chvíli.

Na obě návštěvy musíte přinést s sebou Doporučení od lékaře zajišťujícího operaci, Průkaz zdravotní pojišťovny a případné další náležitosti, které Vám sdělí sestřička při objednávání termínů.

PROHLÍDKY PRO ŘIDIČSKÉ A ZBROJNÍ PRŮKAZY

Termín prohlídky si domluvte telefonicky na čísle 495 865 282, včetně potřebných náležitostí. Stáhněte si na našich stránkách v záložce INFORMACE PRO PACIENTY, bod FORMULÁŘE KE STAŽENÍ potřebný formulář Žádosti, vyplňte jej a přineste s sebou. Dále si s sebou přineste Občanský průkaz, Průkaz zdravotní pojišťovny, brýle či naslouchátko, pokud je máte předepsány. Jedná-li se o prodloužení Řidičského průkazu nebo jeho rozšíření přineste s sebou i platný řidičský průkaz.

Může se stát, že budete muset absolvovat i některá speciální vyšetření dle požadavků lékaře, nenechávejte tedy prohlídku na poslední chvíli.

POTVRZENÍ PRO STUDIUM NA VŠ

Termín prohlídky si domluvte telefonicky na čísle 495 865 282, včetně potřebných náležitostí. S sebou přineste Občanský průkaz, Průkaz zdravotní pojišťovny, Formulář, který potřebujete potvrdit, brýle či naslouchátko, pokud je máte předepsány.

Může se stát, že budete muset absolvovat i některá speciální vyšetření dle požadavků lékaře, nenechávejte tedy prohlídku na poslední chvíli.

PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY

Postup objednávání včetně potřebných záležitostí je podrobně popsán na těchto stránkách v záložce INFORMACE PRO PACIENTY, bod PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY.

PRACOVNĚLÉKAŘSKÉ /ZÁVODNÍ/ PROHLÍDKY

Postup objednávání, včetně potřebných náležitostí, je podrobně popsán ve smlouvě, kterou má Váš zaměstnavatel s námi uzavřenu.

Pokud potřebujete Pracovnělékařskou prohlídku jako náš registrovaný pacient, tedy jste zaměstnán v malé firmě, která nemá smluvně určeného závodního lékaře, zavolejte na číslo 495 865 282 a domluvte si termín i vše, co si musíte přinést.